מומחיות חסרת פשרות

משרדנו מחוייב לרמת מומחיות
והתמקצעות חסרת פשרות

ד”ר עו"ד שרון פרילינג מחזיקה, לצד ניסיון מקצועי עשיר בעריכת דין, בשלושה תארים אקדמיים בתחום המשפט מאוניברסיטאות מובילות בישראל:

  • תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב (.LL.B).
  • תואר שני במשפטים (בהצטיינות) מאוניברסיטת תל אביב (.LL.M).
  • תואר שלישי במשפטים (שהוגש בהערכת הצטיינות) מאוניברסיטת בר אילן (.Ph.D).

ד”ר פרילינג שימשה גם כמרצה מן החוץ באוניברסיטת תל אביב בתחום דיני המשפחה ומוזמנת להרצות בפני קהלים שונים, לרבות בהשתלמויות מקצועיות לעורכי דין.
ד"ר פרילינג מכהנת כיו"ר (משותפת) של הוועדה לדיני משפחה של לשכת עורכי הדין, מחוז ת"א.

עיצוב תחום דיני המשפחה והירושה

במסגרת המומחיות הגבוהה בה מחזיק המשרד, הוא אף שותף פעיל בעיצוב תחום דיני המשפחה והירושה, לרבות על דרך של קידום הצעות חוק ותיקוני חקיקה, ובכלל זאת היה מעורב ביוזמה ובקידום של הצעת החוק להארכת ההתיישנות בעבירות מין במשפחה ויוזמה לתיקון חוק אימוץ ילדים.

לד”ר פרילינג תת התמחות ייחודית גם בתחום יחסי הורים וילדים אגב גירושין, ניכור הורי, סרבנות קשר ואכיפת זכויות הילד לקיום קשר עם שני הוריו, בהמשך לעבודת המחקר שבוצעה על ידה לקבלת התואר דוקטור למשפטים, בנושא: “ניכור הורי – ילד להורה והורה לילד: ההתערבות המשפטית במצבי ניכור הורי ושאלת תפקידו של המשפט ביצירת התנאים למימוש ההורות הרגשית ביחסי הורים וילדים“.

הנכם מוזמנים לעיין במבוא לעבודת המחקר של ד”ר פרילינג, אשר חקרה לראשונה בישראל, מחקר עומק מקיף ויסודי, את הפן המשפטי של תופעת הניכור ההורי, על שני היבטיה, ילד להורה והורה לילד.

על בסיס עבודת מחקר זו פרסמה ד"ר פרילינג בשנת 2018 את ספרה "ניכור הורי", ספר עב כרס למשפטנים ואנשי טיפול בתחום הניכור ההורי.

רישום למגזין חדשותי

קבלו מידע משפטי מעניין לפני כולם!

דילוג לתוכן