פרופיל המשרד

מובילים בתחום
דיני המשפחה
והירושה בישראל

משרדנו הינו בין המשרדים המובילים והמשפיעים בישראל בתחום דיני המשפחה והירושה, ברמת מומחיות חסרת פשרות. עוה"ד ד"ר פרילינג העומדת בראש המשרד, היא בעלת שלושה תארים בתחום המשפט מאוניברסיטאות מובילות בישראל, לרבות תואר שלישי במשפטים בתחום דיני המשפחה, המקנה לה מעמד של דוקטור למשפטים

מעל 20 שנות ניסיון

בנוסף למומחיותה האקדמית הגבוהה בתחום, ד”ר פרילינג היא עו”ד ותיקה ומנוסה אשר הוסמכה על ידי לשכת עוה”ד בישראל עוד בשנת 1997 והיא עוסקת בעריכת דין ברציפות כל השנים, כאשר באמתחתה ניסיון עשיר בניהול מוצלח של מאות תיקים, ברמת מורכבות גבוהה, בערכאות המשפטיות השונות. במסגרת מומחיותה הגבוהה בתחום, עו”ד ד”ר פרילינג שימשה גם כמרצה מן החוץ באוניברסיטת תל אביב בתחום דיני המשפחה ומוזמנת להרצות בפני קהלים שונים, לרבות בהשתלמויות מקצועיות לעורכי דין ושופטים.

ד"ר פרילינג היתה חברה בוועדה שמונתה מטעם לשכת עוה"ד לבחינת אמצעי התערבות במצבי ניכור הורי, בראשות כב' השופטת בדימוס חנה ריש רוטשילד. הועדה מסרה המלצותיה בכתב ללשכת עוה"ד בשנת 2019. ד"ר פרילינג מכהנת גם כנשיאה (במשותף) של הועדה לדיני משפחה בלשכת עורכי הדין, מחוז תל אביב.

המשרד ער לתעצומות הנפש שיש לגייס לצורך ניהולם של הליכים משפטיים בתחום הרגיש של דיני המשפחה, ועל כן מקיים קשר עם אנשי מקצוע מוסמכים בתחום הפסיכולוגיה לצורך מתן ייעוץ תומך במקרים המתאימים. בהנחייתה של ד”ר פרילינג, המשרד רואה עצמו בן ברית של לקוחותיו בתקופה קשה ורבת אתגרים בחייהם. על כן, חלק בלתי נפרד מתהליך העבודה המשותף כולל גם העצמה אישית ומתן תמיכה וחיזוק רגשי.

הניסיון הפרקטי העשיר של ד”ר פרילינג, בשילוב הקשר הישיר והמעמיק עם עולם האקדמיה, החידושים וההתפתחויות בו בתחום דיני המשפחה והירושה, תוך התמצאות בדין הזר, מקנה למשרד יתרון ברור בביסוס תקדימים בבתי המשפט ופסיקותיו ובניית אסטרטגיות מורכבות לניהול ההליכים המשפטיים ולקידום צרכי הלקוח. יתרון בולט זה הופך את המשרד למוביל בתחומו.

תחומי מומחיות

בין מגוון הנושאים בתחום דיני המשפחה והירושה בהם עוסק המשרד, ניתן להזכיר:

משמורת ילדים
והסדרי קשר

תיקי רכוש
מורכבים

ניהול תיקי גירושין וכל הכרוך בהם, לרבות מזונות וכתובה.ע

סכסוכי
ירושה

ובנוסף:

לצד המומחיות בליטיגציה, לד”ר פרילינג מומחיות רבה בייצוג בהליכי משא ומתן, ניהול הליכי גישור וליווי בגישור, מתוך מטרה להביא ליישוב הסכסוך בדרכי שלום, כמו גם בעריכת צוואות והסכמים יסודיים ומוקפדים בכל תחומי המשפחה: הסכמי ממון, גירושין לרבות תחומי הרכוש, משמורת ומזונות, הסכמים לחיים משותפים, הסכמי הורות, הסכמים בין יורשים וכיוצ”ב.

מעבר לרמת המומחיות הגבוהה והייחודית, בולט המשרד בשיטת העבודה הנהוגה בו ולפיה ד”ר פרילינג מטפלת באופן אישי בכל התיקים במשרד והקשר של לקוחות המשרד נעשה באופן ישיר עמה. שכירת שירותי המשרד משמעם שכירת שירותיה של ד”ר פרילינג עצמה (להבדיל מצוות המשרד) ובכך זוכה כל תיק למלוא תשומת הלב המשפטית ולרמת המומחיות המקצועית הגבוהה, פרי שנות ניסיונה הרבות של ד”ר פרילינג.

רישום למגזין חדשותי

קבלו מידע משפטי מעניין לפני כולם!

דילוג לתוכן