א.ר.

13.9.13
שרון יקרה מאד,

בדברי אלו, כוונתי היא הודיה עמוקה, מקרב לב. ביום זה של חשבון נפש יהודי בעיקר , אך גם אנושי, אוניברסלי, אני מרגישה מן התרחבות של הלב, מן רגשות של תקווה ושמחה… שמעזים להנץ להם, כך לפתע…. שהם כה זרים לי.. ומעל לכל ספק, אלו כרוכים, במפגש שלי איתך בשנה זו, ובשיתוף הפעולה המיוחד והנדיר (מבחינתי), שהתהווה בינינו .
בשנה זו, כאמור, הכרתי אותך, וזו היתה הברכה הגדולה ביותר שנפלה בחיקי. כאילו זימן לי ,הקוסמוס” הזדמנות להכיר אדם מזן חדש, יוצא דופן בכל מובן.
שרון, אני רואה ברכה כפולה בהזדמנות שניתנה לי להכיר אותך. ראשית, התאפשר לי באמצעותך, לעבור בעצמי, כברת דרך ענקית כאדם, ממצב של חוסר יכולת לתת אמון חלקי אפילו, למצב של מתן אמון מלא ומוחלט באדם “זר” (ואין זה כידוע , ענין קל ערך, לשתף אדם בפרטי חיים הנוגעים בצער מכאוב ושבר) ומאידך, למדתי ועדיין לומדת שיעור גדול גדול ממך, שיעור חשוב לחיים, עד כמה עבודה דקדקנית, יסודית, מובנית, שימת לב לפרטים קטנים כגדולים, השתדלות והתנהלות מושכלת יכולים לברוא מציאות אחרת, טובה יותר, צודקת יותר.
ניחנת בתבונה יוצאת הדופן בשילוב עם רגישות דקת הבחנה ואורך רוח לשאת כל “מורכבות ואיתגור” של לקוח, וכל זאת מבלי להזכיר את היכולת המופלאה שלך לעמוד איתן ולהילחם בחזית, “בשדה הקרב” האמיתי. כל אלו יוצרים הוויה אנושית מקצועית, עם איכות שאין דומה לה, אשר הופכת את המסע הקשה הזה לחוויה אופטימית ומעצימה.
שרון, את אדם כל כך מיוחד, ודרכי הנועם בהן את מתנהלת ומנהלת את התהליך כולו (עם הלקוח), (שכן בשדה את נמרה, ללא עוררין…) כל כך עזרו לי. האופן שתמיד איפשרת לי לבטא את תחושתי בזמן אמת ולשתף אותך בחששות ולהאיר דברים, מנקודת מבטי, הפחיתו את מפלס החרדה שלי, פוגגו את החששות והפכו אותי לשותפה מלאה בתהליך וזה היה מדהים.
שרון , אינני יכולה שלא להביע את תודתי ואת התחושה החזקה שמלווה אותי, שאין מחיר לשירות כזה. שרון , זה הרבה מעבר למצויינות מקצועית ו”טיפול בוטיק” שאת הענקת לי, זה משהו שאפילו אני ,שמתנסחת בקלות עפי”ר, לא מוצאת ביטוי הולם לבטא את מלוא התחושה המגדירה את מה שאת מעניקה. אני מרגישה בת מזל שאת עורכת הדין שלי.
תודה רבה שרון. את מ ד ה י מ ה.
בהערכת אין קץ ובחיבה אמיתית,

א.ר.